DUYURU (5. OLAĞAN GENEL KURULU SANDIK İŞYERİ LİSTELERİ)


1362 | 03.09.2018
| |

 

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

EĞİTİM-BİR-SEN ESKİŞEHİR1 Şubesi BÜYÜKŞEHİR İlçesi

2601_2600_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 157 Delege Sayısı: 6

Sıra Okul İsimleri

1 Baksan Mesleki Eğitim Merkezi

2 İl Milli Eğitim Müdürlüğü

3 Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

 

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ALPU İlçesi

2601_2601_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 68 Delege Sayısı: 2

Sıra Okul İsimleri

1 Alpu Anadolu İmam Hatip Lisesi

2 Alpu Anadolu Lisesi

3 Alpu Lisesi

4 Alpu Ortaokulu

5 Arıkaya İlkokulu

6 Atatürk İlkokulu

7 Bahçecik İlkokulu

8 Bahçecik İlköğretim Okulu

9 Bozan Bey İlkokulu

10 Bozan Veli Topçu Ortaokulu

11 Ertuğrulgazi İlkokulu

12 Ertuğrulgazi İmam Hatip Ortaokulu

13 Fahrettin Kerim Gökay Ortaokulu

14 Fevzi Paşa İlkokulu

15 Halk Eğitimi Merkezi

16 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

17 İrfan Var Anaokulu

18 Karacaören İlkokulu

19 Karakamış İlkokulu

20 Osmaniye İlkokulu

21 Osmaniye Şehit Adnan Çiftçi Ortaokulu

22 Sakarıkaracaören Ortaokulu

23 Sakarıkaracaören Şehit Zeynel Gülgen İlkokulu

24 Şehit Enis Yücel İlkokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi BEYLİKOVA İlçesi

2601_2602_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 54 Delege Sayısı: 2

Sıra Okul İsimleri

1 19 Haziran Anaokulu

2 19 Haziran İmam Hatip Ortaokulu

3 Atatürk İlkokulu

4 Atatürk Ortaokulu

5 Beylikova Çok Programlı Anadolu Lisesi

6 Beylikova Fen Lisesi

7 Beylikova Lisesi

8 Halk Eğitimi Merkezi

9 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

10 Mehmet Avdan İlkokulu

11 Mehmet Avdan Ortaokulu

12 MÜBERRA MEHMET GÜLEÇ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

13 Müberra-Mehmet Güleç Anadolu İmam Hatip Lisesi

14 Müberra-Mehmet Güleç Anadolu Lisesi

15 SAİDE ALP ANAOKULU

16 Yeniyurt İlkokulu

17 Yeniyurt Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ÇİFTELER İlçesi

2601_2603_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 125 Delege Sayısı: 4

Sıra Okul İsimleri

1 17 Eylül İlkokulu

2 Atatürk Ortaokulu

3 Cengiz Dağcı İlkokulu

4 Cumhuriyet Anaokulu

5 Çifteler Anadolu İmam Hatip Lisesi

6 Çifteler Anaokulu

7 Çifteler Sami Arıel Anadolu Lisesi

8 Çifteler Şehit Fatih Dalgıç İmam-Hatip Ortaokulu

9 Çifteler Şehit Osman Genç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10 Eminekin İlkokulu

11 Fatih İlkokulu

12 Gazi İlkokulu

13 Halk Eğitimi Merkezi

14 İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

15 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

16 Körhasan İlkokulu

17 Körhasan Ortaokulu

18 Ortaköy Ortaokulu

19 Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

20 Sait Halimpaşa İlkokulu

21 Sakarya İlkokulu

22 Şehit Ercan Canavar Çok Programlı Anadolu Lisesi

23 Şehit Ercan Canavar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

24 Şehit Özcan Karabacak İlkokulu

25 Yakup Kadri Karaosmanoğlu Ortaokulu

26 Zaferhamit İlkokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi GÜNYÜZÜ İlçesi

2601_2604_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 38 Delege Sayısı: 1

Sıra Okul İsimleri

1 Gümüşkonak Ortaokulu

2 Günyüzü Çok Programlı Anadolu Lisesi

3 Günyüzü İmam Hatip Ortaokulu

4 Günyüzü Şehit Recep Çetin Ortaokulu

5 Halk Eğitimi Merkezi

6 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

7 Kavuncu İlkokulu

8 Kayakent Abdülhamit Alptekin Cumhuriyet Ortaokulu

9 Kayakent Cumhuriyet İlkokulu

10 Şehit Astsubay Cüneyt Akın İlkokulu

11 ŞEHİT MELİH ÖZCAN İLKOKULU

12 Şehit Mücahit Top İlkokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi HAN İlçesi

2601_2605_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 19 Delege Sayısı: 1

Sıra Okul İsimleri

1 Halk Eğitimi Merkezi

2 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

3 Şehit Bayram Özden Çok Programlı Anadolu Lisesi

4 Şehit Bayram Özden Lisesi

5 Şehit Osman Gazi Altınoluk İlkokulu

6 Şehit Osman Gazi Altınoluk Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi İNÖNÜ İlçesi

2601_2606_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 67 Delege Sayısı: 2

Sıra Okul İsimleri

1 Dereyalak İlkokulu

2 Halk Eğitimi Merkezi

3 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

4 İnönü Anaokulu

5 İnönü İmam Hatip Ortaokulu

6 İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

7 İnönü Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

8 NENE HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 9 Oklubalı Sabri Kahvecioğlu İlkokulu

10 Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu

11 Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu

12 Vehbi Koç Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi MAHMUDİYE İlçesi

2601_2607_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 90 Delege Sayısı: 3

Sıra Okul İsimleri

1 50. Yıl Anaokulu

2 Atatürk İlkokulu

3 Çok Programlı Anadolu Lisesi

4 Halk Eğitimi Merkezi

5 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

6 İsmet Paşa İlkokulu

7 İsmet Paşa Ortaokulu

 8 Mahmudiye Anadolu İmam Hatip Lisesi

9 Mahmudiye Anadolu Lisesi

10 Mahmudiye Lisesi

11 Mahmudiye Ortaokulu

12 Mevlüt Sıdıka Gündoğan İlkokulu

13 Necatibey İlkokulu

14 Şehit Nadir Şimşek Ortaokulu

15 Yunus Emre Anadolu Lisesi

16 YUNUS EMRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

17 Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi MİHALGAZİ İlçesi

2601_2608_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 29 Delege Sayısı: 1

Sıra Okul İsimleri

1 Alpagut İlkokulu

2 Alpagut Ortaokulu

3 Halk Eğitimi Merkezi

4 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

5 Mihalgazi Anaokulu

6 Mihalgazi İlkokulu

7 Mihalgazi Ortaokulu

8 Şehit Nuri Tavşanlıoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi

9 Şehit Nuri Tavşanlıoğlu Lisesi

10 Şehit Nuri Tavşanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi MİHALIÇÇIK İlçesi

2601_2609_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 49 Delege Sayısı: 2

Sıra Okul İsimleri

1 Ahurköy İlkokulu

2 Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

3 Atatürk Anaokulu

4 Dinek Şehit Mustafa Yıldız İlkokulu

5 Gün Sazak Yatılı Bölge Ortaokulu

6 Halk Eğitimi Merkezi

7 Hürriyet İlkokulu

8 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

9 Kavak Şehit Ali Usta İlkokulu

10 Mihalıççık Kayı 60.Yıl İlkokulu

11 Sorkun İlkokulu

12 Şehit Münir Yıldızak Çok Programlı Anadolu Lisesi

13 Şehit Münür Yıldızak Lisesi

14 Şehit Ramazan Manastır Ortaokulu

15 Yunusemre İlkokulu

16 Yunusemre İmam Hatip Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi SARICAKAYA İlçesi

2601_2610_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 56 Delege Sayısı: 2

Sıra Okul İsimleri

1 Düzköy İlkokulu

2 Fatih İlkokulu

3 Halk Eğitimi Merkezi

4 İğdir İlkokulu

5 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

6 Kapıkaya İlkokulu

7 Laçin Şehit Ali Uysal İlkokulu

8 Sarıcakaya Anadolu İmam Hatip Lisesi

9 Sarıcakaya Anaokulu

10 Sarıcakaya İmam Hatip Ortaokulu

11 Sarıcakaya Ortaokulu

12 Saricakaya Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi SEYİTGAZİ İlçesi

2601_2611_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 112 Delege Sayısı: 4

Sıra Okul İsimleri

1 Ayvalı Şehit Kamil Üngör İlkokulu

2 Cevizli İlkokulu

3 Cevizli Ortaokulu

4 Doğançayır 70.Yıl Ortaokulu

5 Halk Eğitimi Merkezi

6 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

7 Karaören Şehit Zekeriya Tetik İlkokulu

8 Kırka Anaokulu

9 Kırka Atatürk İlkokulu

10 Kırka Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

11 Kırka Şehit Halil Kara Çok Programlı Anadolu Lisesi

12 Seyitgazi Çok Programlı Anadolu Lisesi

13 Seyitgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

14 Seyitgazi Öğretmenevi

15 Seyyid Battalgazi İmam Hatip Ortaokulu

16 Şehit Ekrem Saygı İlkokulu

17 Şehit Ekrem Saygı Ortaokulu

18 Şehit Kamil Üngör Ortaokulu

19 Şehit Mustafa Akbaş İlkokulu

20 Şehit Mustafa Akbaş İlköğretim Okulu

21 Ümmühan Hatun Anaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi SİVRİHİSAR İlçesi

2601_2612_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 154 Delege Sayısı: 5

Sıra Okul İsimleri

1 Aşağı Kepen İlkokulu

2 Atatürk İlkokulu

3 Aydınlı İlkokulu

4 Aziz Mahmut Hüdai Anadolu İmam Hatip Lisesi

5 Biçer İlkokulu

6 Cumhuriyet İlkokulu

7 Dümrek İlkokulu

8 Dümrek Ortaokulu

9 Elcik Köyü İlkokulu

10 Ertuğrul Yavuz Gülerce İlkokulu

11 Ertuğrul Yavuz Gülerce Ortaokulu

12 Fahri Keskin Anadolu Lisesi

13 Fahri Keskin Anadolu Öğretmen Lisesi

14 Göktepe İlkokulu

15 Halk Eğitimi Merkezi

16 Hamamkarahisar İlkokulu

17 Hasan Karacalar İlkokulu

18 Hasan Karacalar Ortaokulu

19 Hızırbey İlkokulu

20 Hızırbey Ortaokulu

21 İhsan Biçerli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

22 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

23 İlören İlkokulu

24 İlören Ortaokulu

25 İstiklalbağı Şehit Mustafa Kemal Arslan İlkokulu

26 Kaldırım İlkokulu

27 Kaldırım Ortaokulu

28 Kaymaz İlkokulu

29 Kaymaz Ortaokulu

30 Nasrettin Hoca İlkokulu

31 Nasrettin Hoca Ortaokulu

32 Prof.Dr. Mehmet Kaplan Ortaokulu

33 Selmani Farisi İmam Hatip Ortaokulu

34 Sıdıka Hanım Lisesi

35 Sıdıka Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

36 Sığırcık İlkokulu

37 Sivrihisar Eğitim Vakfı Muzaffer Demir Anadolu Lisesi

38 Sivrihisar Fahri Keskin Fen Lisesi

39 Sivrihisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

40 Sivrihisar Nurbiye Gülerce Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

41 Yenidoğan İlkokulu 42 Yunus Emre Anaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 268 Delege Sayısı: 9

Sıra Okul İsimleri

1 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu

2 19 Mayıs Anadolu Lisesi

3 23 Nisan İlkokulu

4 24 Kasım İlkokulu

5 30 Ağustos Ortaokulu

6 Adalet İlkokulu

7 Adnan Menderes Anaokulu

 8 Ağapınar İlkokulu

9 Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

10 Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu

11 Ahmet Sezer Ortaokulu

12 Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu

13 Atatürk Lisesi

14 Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_002 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 240 Delege Sayısı: 8

Sıra Okul İsimleri

1 Aziz Bolel İlkokulu

2 Aziz Mahmut Hüdayi İmam Hatip Ortaokulu

3 Battalgazi Ortaokulu

4 Cahit Zarifoğlu Ortaokulu

 5 Cengiz Topel İlkokulu

6 Cumhuriyet Anadolu Lisesi

7 Doktor Halil Akkurt Ortaokulu

8 Doktor Mustafa Çamkoru Ortaokulu

9 Dr. Safa Halaç Özel Eğitim İlkokulu

10 Dr. Safa Halaç Özel Eğitim Ortaokulu

11 Dr.Seçil Akkurt Anaokulu

12 Eczacı Faruk Erden Anaokulu

13 Edebali Anadolu Lisesi

14 Elbruz Bilge Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

15 Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi

16 Emir Porsuk Ortaokulu

17 Erdal Abacı İlkokulu

18 Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi

19 Eskişehir Fatih Fen Lisesi

20 Eskişehir Olgunlaşma Enstitüsü

21 Eti Maden İşletmeleri İlkokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_003 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 257 Delege Sayısı: 9

Sıra Okul İsimleri

1 Evliya Çelebi Anadolu Lisesi

2 Fatih Anadolu Lisesi

3 Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

4 Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5 Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

6 Gündüzalp Ortaokulu

7 H. Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi

8 Hacı Feride Koruyucu İlkokulu

9 Hacı Nezire Sarıkamış Ortaokulu

10 Hacı Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi

11 Halil Yasin İlkokulu

12 Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu

13 Hasan Polatkan Ortaokulu

14 HAYME HATUN ANAOKULU

15 Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_004 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 244 Delege Sayısı: 8

Sıra Okul İsimleri

1 Hoca Ahmed Yesevi Anadolu Lisesi

2 Hüseyin Erçelebi Anadolu Lisesi

3 İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu

4 İbrahim Kurşungöz Rehberlik ve Araştırma Merkezi

5 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

6 İlhan Ünügür İlkokulu

7 İsmet İnönü İlkokulu

8 Kılıçarslan İlkokulu

9 Kılıçoğlu Anadolu Lisesi

 

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_005 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 265 Delege Sayısı: 9

Sıra Okul İsimleri

1 Kireç Sedat Buhuma İlkokulu

2 Kurtuluş İlkokulu

3 Lamia Dayanç Anaokulu

4 Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu

5 Mehmet Ali Yasin İlkokulu

6 Mehmet Gedik Ortaokulu

7 Melahat Ünügür Ortaokulu

8 Meserret İnel İlkokulu

9 Metin Sönmez İlkokulu

10 Milli Zafer İlkokulu

11 Murat Atılgan Ortaokulu

12 Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

13 Nasrettin Hoca İlkokulu

14 Nasrettin Hoca İmam-Hatip Ortaokulu

15 Orgeneral Halil Sözer Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_006 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 248 Delege Sayısı: 9

Sıra Okul İsimleri

1 Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu

2 Orhangazi Ortaokulu

3 Osmangazi İlkokulu

4 Öğretmen Esra Akkaya Anaokulu

5 Özkan Halaç Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)

6 Plevne Özel İdare Ortaokulu

7 Porsuk İlkokulu

8 Sabri Kılıçoğlu Ortaokulu

9 Salih Zeki Anadolu Lisesi

10 Sami Sipahi Ortaokulu

11 Sarar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

12 Seçil Akkurt Anaokulu

13 Sevinç Behiç Akaydın İlkokulu

14 Sevinç Behiç Akaydın Ortaokulu

15 Sücaaddin Veli İlkokulu

16 Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu

17 SÜLEYMAN ŞAH ANADOLU LİSESİ

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_007 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 253 Delege Sayısı: 9

Sıra Okul İsimleri

1 Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu

2 Şehit Fazıl Yıldırım Anadolu Lisesi

3 Şehit Güngören Bostan Ortaokulu

4 Şehit Hasan Önal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

5 ŞEHİT MEHMET TAŞ İLKOKULU

6 Şehit Onur Yeşil Ortaokulu

7 ŞEHİT YALÇIN BAYKUŞ İLKOKULU

8 Şehit Yunus Baykal Ortaokulu

9 Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu

10 Şeker İlkokulu

11 Taptuk Emre Ortaokulu

12 Ticaret Borsası Ortaokulu

13 TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi

14 TOKİ Şehit Savaş Kubaş Anadolu Lisesi

15 TOKİ ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN ORTAOKULU

16 Turgut Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi ODUNPAZARI İlçesi

2601_2616_008 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 239 Delege Sayısı: 8

Sıra Okul İsimleri

1 Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2 Türkiye Futbol Federasyonu Özel Eğitim Anaokulu

3 Türkmentokat İlkokulu

4 Vadişehir Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

5 Vadişehir Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

6 VADİŞEHİR ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU

7 Vali Ali Fuat Güven İlkokulu

8 Vali Mehmet Kılıçlar Anaokulu

 9 Vali Münir Raif Güney İlkokulu

10 Vali Sami Sönmez İlkokulu

11 Yıldırım Beyazıt İlkokulu

12 Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi

13 Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

14 Yunusemre İlkokulu

15 Yunuskent Anaokulu

16 Zehra Sarar Anaokulu

17 Zübeyde Hanım Anaokulu

18 Zübeyde Hanım İlkokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi TEPEBAŞI İlçesi

2601_2615_001 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 242 Delege Sayısı: 8

Sıra Okul İsimleri

1 100. Yıl İlkokulu

2 75. Yıl Özel İdare İlkokulu

3 Ahmet Olcay İlkokulu

4 Ahmet Yesevi İşitme Engelliler İlkokulu

5 Ahmet Yesevi İşitme Engelliler Ortaokulu

6 AHMET YESEVİ ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU

7 Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

8 Ali Rıza Efendi İlkokulu

9 Anadolu Ün. Devlet Konser. Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi

10 Anadolu Üniv. Dev. Kons. Müz. ve Bale İlkokulu

11 Anadolu Üniv. Dev. Kons. Müz. ve Bale Ortaokulu

12 Arif Nihat Asya Ortaokulu

13 Ata Ortaokulu

14 Atatürk Ortaokulu

15 Avukat Mail Büyükerman Anaokulu

16 Avukat Mail Büyükerman İlkokulu

17 Avukat Şahap Demirer İlkokulu

18 Barbaros İlkokulu

19 Beyhan-Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi

20 Cahit Kural İlkokulu

21 Cemal Ererdi Anaokulu

22 Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi

23 Cemalettin Gökay Anaokulu

24 Cemalettin Sarar Ortaokulu

25 Cevat Ülger Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi TEPEBAŞI İlçesi

2601_2615_002 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 341 Delege Sayısı: 12

Sıra Okul İsimleri

1 Cevat Ünügür İlkokulu

2 Cumhuriyet İlkokulu

3 Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

4 ÇAMLICA ŞEHİT MUHAMMED FATİH SAFİTÜRK İMAM HATİP ORTAOKULU

5 Çamlıca Ticaret Odası İlkokulu

6 Çukurhisar İlkokulu

7 Çukurhisar Ortaokulu

8 Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

9 Dumlupınar İlkokulu

10 Emine Cahide Karaali Ortaokulu

11 Ertuğrulgazi İlkokulu

12 Eskişehir Anadolu Lisesi

13 Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi

14 Eskişehir Eğitimciler Spor Lisesi

15 ESKİŞEHİR TİCARET ODASI ORTAOKULU

16 Fahri Günay Ortaokulu

17 Gazi İlkokulu

18 Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

19 Gündüzler İlkokulu

20 Gündüzler Ortaokulu

21 Habip Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

22 Hacı Hilmi Okur İmam Hatip Ortaokulu

23 Hürriyet İlkokulu

24 İki Eylül Ortaokulu

25 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi TEPEBAŞI İlçesi

2601_2615_003 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 249 Delege Sayısı: 8

Sıra Okul İsimleri

1 İsmet Paşa İlkokulu

2 İstiklal İlkokulu

3 İstiklal Ortaokulu

4 Kardeşler Ortaokulu

5 Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu

6 Kenan Yalçın Anadolu Lisesi

7 Kızılcaören İlkokulu

8 Korgeneral Lütfü Akdemir İlkokulu

9 Kozkayı İlkokulu

10 Kutipoğlu Anaokulu

11 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

12 Mehmetçik Anadolu Lisesi

13 Mevlid-i Nebi Anaokulu

14 MİLLİ İRADE İLKOKULU

15 Mimar Sinan Ortaokulu

16 Mithat Paşa İlkokulu

17 Mualla Zeyrek İlkokulu

18 Mustafa Kemal İlkokulu

19 Mustafa Kemal Ortaokulu

20 Muttalip Anaokulu

21 Muttalip Atatürk İlkokulu

22 Muttalip Atatürk Ortaokulu

23 Muzaffer Çil Anadolu Lisesi

24 NAFİYE-HÜSEYİN KÜÇÜKOĞLU HALK EĞİTİMİ MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU

25 Namık Kemal Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi TEPEBAŞI İlçesi

2601_2615_004 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 256 Delege Sayısı: 9

Sıra Okul İsimleri

1 NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU

2 Nermin Özdemir Anaokulu

3 Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu

4 Prof.Dr. Orhan Oğuz Anadolu Lisesi

5 Reşat Benli İlkokulu

6 Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

7 Sabriye-Şerafettin Göktuna İlkokulu

 8 Sakarya Anaokulu

9 Satılmışoğlu Şükrü Sever İlkokulu

10 Satılmışoğlu Şükrü Sever Ortaokulu

11 Sinan Alağaç Ortaokulu

12 Suzan Gürcanlı İlkokulu

13 Suzan Gürcanlı Ortaokulu

14 Şehit Barış Öztürk Ortaokulu

15 Şehit Halil Durmaz Ortaokulu

16 Şehit İlker Karter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

17 ŞEHİT MEHMET ŞENGÜL FEN LİSESİ

18 Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

19 Şehit Mustafa Türker İlkokulu

20 Şehit Mutlu Yıldırım Ortaokulu

 

ESKİŞEHİR1 Şubesi TEPEBAŞI İlçesi

2601_2615_005 Kodlu Sandık İsyeri Listesi

Mutabakat Üye Sayısı: 251 Delege Sayısı: 9

Sıra Okul İsimleri

1 Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek İlkokulu

2 Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek Ortaokulu

3 Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlkokulu

4 Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz Ortaokulu

5 Şehit Teğmen Subutay Alkan Ortaokulu

6 Tayfur Bayar Anadolu Lisesi

7 TEİ Alparslan İlkokulu

8 Tepebaşı Rehberlik ve Araştırma Merkezi

9 Tepebaşı Sekiören İlkokulu

10 Ticaret Borsası İlkokulu

11 TOKİ Söğütönü Anaokulu

12 TOKİ Şehit Emre Bolat İlkokulu

13 Toki Şehit Emre Bolat Ortaokulu

14 TOKİ Şehit İkram Cirit Anadolu Lisesi

15 Tunalı İlkokulu

16 Türkiye Yardım Sevenler Derneği Suzan Gürcanlı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

17 Uluönder Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

18 Uluönder Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

19 Ülkü İlkokulu

20 Vilayetler Hizmet Götürme Birliği Anaokulu

21 Yarbay Mehmet Yaşar Gülle İlkokulu

22 Yardım Sevenler Derneği Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe

23 Yardım Sevenler Derneği Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe 24 Yavuz Selim İlkokulu

25 Yılmaz Çetintaş Anadolu Lisesi

26 Ziya Gökalp İlkokulu

 

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top